Приємний подарунок від народного депутата України Олега Недави до Дня соціального працівника

Доброю традицією для жителів нашого краю стали безкоштовні перегляди кінофільмів до знакових дат і професійних свят, організовані народним депутатом України, членом політради ПП «Наш край», головою Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олегом Недавою спільно з керівництвом розважального комплексу «Сапфір».

«Коли весна прийде, не знаю, пройдуть дощі, зійдуть сніги ...» Пам'ятаєте рядки з пісні, яка стала лейтмотивом до знаменитого фільму «Весна на Зарічній вулиці»? У ній оспівується любов до праці, нашого краю, домашнього вогнища і дому. Для всіх ця пісня стала дорогою і викликає масу теплих спогадів.

Безкоштовний перегляд художньої картини «Весна на Зарічній вулиці» - саме такий подарунок до професійного свята від Олега Недави та адміністрації кінотеатру «Сапфір» отримали ті, хто довгі роки працював на соціальної ниві і зараз знаходиться на заслуженому відпочинку. Жителі Слов'янська, Миколаївки, Святогірська та Слов'янського району зібралися, щоб подивитися улюблену кінострічку.

З моменту виходу фільму на екран минуло вже 62 роки. Він був одним з найпопулярніших в 1950-х роках, зібравши в кінопрокаті 30,12 мільйонів глядачів. Актори Ніна Іванова і Микола Рибніков - улюблені герої, за долю яких переживало не одне покоління глядачів.

Світлана Григорівна Чернишова, яка прийшла за півгодини до початку кіносеансу, поділилася своїми враженнями:

- Я давно не ходила в кінотеатр, але завдяки Олегу Недаві у вересні ми безкоштовно дивилися фільм «У бій ідуть одні«старики». Такі фільми саме для нас, тих, хто жив в інші часи. В юності фільми не так серйозно сприймалися, а зараз, коли виходиш з кінозалу, у всіх сльози на очах від шквалу емоцій. Адже згадуємо молодість, як працювали на заводах, яким було наше покоління багато років тому, про нашу весну як про початок життя і про ту саму прохідну, як у пісні, що «в люди вивела мене». На сьогоднішній день це єдина можливість піти в кіно, з огляду на нинішнє фінансове становище. «Весну на Зарічній вулиці» бачили багато разів, але на великому екрані з задоволенням подивимося ще раз. Це добрий, світлий, сімейний, легкий фільм, від якого на душі стає тепліше.

Перед початком кіносеансу до глядачів звернулася помічник народного депутата України Олега Недави, Вікторія Набокова, яка поділилася цікавими фактами з історії створення кінострічки і зазначила, що традиція тематичних кінопереглядів триватиме.

Більшість культурних заходів у містах і районах розраховані переважно на молодь і підростаюче покоління.

Подарувати приємні емоції, урізноманітнити дозвілля людей похилого віку новими враженнями і дати можливість активніше брати участь у культурних подіях - один з напрямків діяльності представників політичної партії «Наш край», і це підтверджується конкретними справами.


Comments are closed.