Народний депутат України Олег Недава привітав тих, чиє покликання – дарувати людям радість

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Напередодні професійного свята у Слов'янській центральній міській бібліотеці вшановували тих, хто кожен день дарує радість людям і для кого «свято» - це і є щоденна копітка робота - фахівців культурної галузі міста. На урочистому заході були присутні представники відділу культури Слов'янської міськради, працівники парку, музею, Школи мистецтв, бібліотекарі, працівники муніципальних установ культури і мистецтва, художники, керівники творчих колективів.

Теплі вітання і щирі слова подяки на адресу працівників культури передав помічник народного депутата України, члена політради ПП «Наш край», голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави, Олександр Клименко:

- Ви працюєте тоді, коли відпочивають інші, щедро віддаєте людям багатство своєї душі, даруєте радість спілкування з прекрасним. Завдяки вашим ідеям наш край живе насиченим культурним життям. Спасибі вам за професіоналізм, любов до прекрасного і прагнення прищепити це почуття іншим! Прийміть слова вдячності за вашу невпинну творчість.

Олег Анатолійович завжди буде підтримувати культурні заходи, ініціативну молодь і талановитих дітей нашого краю, сприяючи в реалізації їх творчих здібностей. На знак подяки за вашу працю народний депутат підготував незвичайний подарунок. 13 листопада він запрошує всіх працівників культури Слов'янська, Миколаївки, Святогірська, Слов'янського та Олександрівського районів на спектакль з інтригуючою назвою «Обережно, жінки!» Дніпровського телетеатру. Бажаю всім приємного перегляду!

Більше 200 чоловік в місті вкладають душу, фантазію, ентузіазм в обрану професію для того, щоб жителі Слов'янська могли відвідувати культурні заходи, брати участь в конкурсах і проектах, а також пишатися рідною культурою, яка збагачується, стає цікавішою, різноманітнішою і масштабнішою.

Начальник відділу культури Марина Олійник подякувала колегам і вручила квіти-сувеніри тим, хто все життя присвятив культурі і зараз знаходиться на заслуженому відпочинку.

Яскравими виступами присутніх порадували педагогічні працівники та вихованці дошкільного навчального закладу «Зірочка».


Comments are closed.