ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ»: ЗАРАДИ ЗАПУСКУ ПРИМІСЬКОГО ПОЇЗДУ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» ОБМЕЖИЛА ПРОДАЖ КВИТКІВ ПО ВСІХ НАПРЯМАХ

Понад два тижні українці не можуть купити залізничні квитки на Новий рік та Різдво. Їх немає у продажу, а керівництво «Укрзалізниці» жодним чином не вирішує цю проблему.

Кінець року – це завжди підвищений попит на квитки: люди планують відпустки й відпочинок, відвідати родичів та близьких.

Але керівництву Мінінфраструктури та «Укрзалізниці» не до людей, їм головне відзвітувати перед керівництвом за запуск нової приміської електрички з Києва до аеропорту «Бориспіль». Таким чином, люди з «аеропортним мисленням» руйнують залізницю.

Після чисельних запитів та скандалів у залізничних касах прес-служба «Укрзалізниці» 10 листопада заявила, що у зв’язку з будівельними роботами та підготовкою до запуску швидкісного потяга «Київ – аеропорт «Бориспіль» продаж квитків на потяги, які відправляються після 9 грудня не здійснюється. А більше ніж через два тижні нова заява від прес-служби – продаж квитків поновлений на потяги, які відправлятимуться з 9 по 20 грудня. На потяги, які відправлятимуться після 20 грудня продаж квитків буде поновлений тільки 5 грудня!

Партія «Наш край» закликає уряд:

  • негайно відновити продаж квитків;
  • звільнити Міністра інфраструктури та керівництво «Укрзалізниці» за неспроможність організувати нормальну роботу залізниці;
  • презентувати план реформування «Укрзалізниці», який подолає багатомільярдну корупцію на підприємстві.

 

 

 

 


Comments are closed.