НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ОЛЕГ НЕДАВА ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СЛОВ’ЯНСЬКА

Органи місцевого самоврядування - це перше сполучна ланка між населенням і владою. На них лежить велика відповідальність, адже вони безпосередньо працюють з людьми. Ця посада означає не тільки велику довіру, а й вимагає високого професіоналізму.

У переддень свята Слов'янськ з розмахом відзначив День працівників місцевого самоврядування. Захід проходив у Палаці культури і навколишнього середовища.

На святі був присутній народний депутат України, член політради ПП «Наш край», голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олег Недава, а це значить, що винуватців свята чекав приємний сюрприз.

Народний депутат запросив на сцену всіх керівників комітетів мікрорайонів міста і вручив кожному з них сучасні гаджети - планшети.

Олег Недава зазначив, що «корабель під назвою Слов'янськ» зможе успішно плисти лише в тому випадку, якщо у місті буде працювати згуртована команда, в якій кожна з ланок органів місцевого самоврядування працює, як годинниковий механізм:

- Наша мета - зробити так, щоб кожен «пасажир нашого корабля» відчував себе комфортно. Жителі міста повинні відчувати від вас підтримку.

   Адже саме від професіоналізму і людських якостей працівників органів місцевого самоврядування залежить те, як поставлені завдання будуть впроваджуватися у життя.

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. Сучасна Україна неможлива без місцевого самоврядування, яке набуло визначального значення з початком реформи децентралізації. Вся повнота місцевої влади і відповідальності сьогодні на ваших плечах. Від вашої злагодженої роботи залежить добробут місцевого населення. Знаю, що зроблено багато, а заплановано ще більше. Успіхів вам на цьому непростому шляху!

У цей день постійні учасники президій різних заходів виявилися просто гостями і глядачами, а свято стало по-справжньому незабутнім завдяки виступам улюблених творчих колективів міста.

Comments are closed.