У Маріуполі пройшла звітно-виборна Конференція міської партійної організації ПП «Наш край»

У Маріуполі відбулася звітно-виборна Конференція міської партійної організації ПП «Наш край». Делегати Конференції зібралися для того, щоб заслухати звіт про роботу партійного осередку, подовжити повноваження голови, а також переобрати персональний склад правління.

У роботі заходу взяли участь депутати міської ради від партії «Наш край», а також член політради Донецької обласної організації ПП «Наш край» Борис Репухов.

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова депутатської фракції у міській раді від ПП «Наш край» Юрій Хотлубей:

«Восени 2015 року, ми з вами пішли на вибори командою від молодої партії «Наш край». Тоді навіть не всі з нас встигли вступити в ряди політичної сили. Мало хто вірив в наш успіх. Сьогодні, через три з половиною роки, «Наш край» входить у п'ятірку партій, які стабільно отримують довіру виборців».

У ході роботи Конференції делегати визнали звіт про роботу партійної організації задовільним. Серед досягнень - збільшення чисельності партійців у 7 разів, стрімке зростання кількості заходів, структурування міської організації по первинним осередкам, гідний показник роботи громадських приймалень, а також функціонування асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків «Наш край».

«Тільки за минулий рік ми мобілізували і залучили до громадської роботи практично 70% однопартійців від загальної кількості маріупольців, які є в наших рядах. Мало хто з наших політичних опонентів може публічно заявити про такі показники. Окремо хочу висловити подяку народному депутату України, голові Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олегу Недаві за регулярну допомогу і сприяння в роботі нашого осередку», - зазначив у ході звіту голова Маріупольської міської партійної організації ПП «Наш край» Владислав Мирошниченко.

Разом з тим делегати подовжили повноваження голови Владислава Мирошниченко та оновили склад Ради Маріупольської міської партійної організації ПП «Наш край».

Також у ході заходу відбулося традиційне урочисте вручення партійних квитків новим членам партії.


Comments are closed.