ЗА СПРИЯННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ОЛЕГА НЕДАВИ У СВЯТОГІРСЬКУ ЗБЕРЕЖЕНО ДЕННИЙ СТАЦІОНАР

Шоковою звісткою стала для жителів Святогірська новина про те, що з 1 лютого закривається терапевтичне відділення Слов'янської міської лікарні № 1. За допомогою святогірці звернулися до народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави.

Загроза закриття відділення у Святогірську виникла ще минулого літа, але до сьогоднішнього моменту за сприяння нардепа цього вдавалося уникнути. Зараз питання оптимізації лікувальних установ в рамках медичної реформи стало ребром. Побоюючись залишитися без медичного обслуговування, жителі міста і переселенці, які тут проживають, склали колективне звернення до Олега Недави з проханням захистити їх інтереси у цій непростій ситуації. Втручання народного обранця виявилося дієвим, і вимоги святогірців вдалося задовольнити.

Результати переговорів обговорювалися 31 січня на пленарному засіданні Святогірської міської ради, в ході якого представники депутатської фракції ПП «Наш край» озвучили своє бачення ситуації. У тексті фракційного звернення, зокрема, викладено вимогу зберегти приміщення і матеріально-технічні цінності терапевтичного відділення, щоб після остаточного формування Святогірської ОТГ в ньому можна було розмістити свій лікувальний заклад.

Для обговорення теми на сесію прийшли кілька десятків делегованих громадськістю городян. Відповісти на питання, що цікавлять людей, запросили начальника відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради Олену Джим, яка повідомила, що після ретельного вивчення проблеми і тривалого переговорного процесу було прийнято соломонове рішення: терапевтичне відділення все ж закриють, як того вимагають реформовані нормативи, але за рахунок звільнених приміщень буде розширена амбулаторія, що розміщувалася раніше на 1-му поверсі будівлі. Таким чином, у Святогірську залишиться 10 ліжок денного стаціонару, а також лабораторія, рентген-кабінет і обладнання для проведення електрокардіографічного обстеження. Тобто фактично для жителів Святогірська нічого не зміниться, крім юридичного статусу медустанови.

Святогірці щиро подякували Олегу Недаві за своєчасне і ефективне сприяння у вирішенні питання. Результат виконаної роботи - збереження всього спектру медичних послуг, що надаються жителям міста і зареєстрованим тут внутрішньо переміщеним особам.

Також депутатська фракція ПП «Наш край» Святогірської міської ради висловлює подяку міському голові Слов'янська Вадиму Ляху за сприяння та конструктивну позицію у вирішенні важливої ​​для святогірців проблеми. Це стало можливим завдяки оперативному реагуванню представників влади і громадськості.

Зі свого боку представники ПП «Наш край» запевнили жителів у готовності контролювати процес оптимізації та простежити за тим, щоб обіцянки чиновників Слов'янська не розходилися з діями.

 

 


Comments are closed.