ШАНА, ПОВАГА І НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ ДОВГОЖИТЕЛЯМ РІДНОГО КРАЮ

У перший день лютого 90-річний ювілей відзначає Раїса Олександрівна Коржавих, мешканка Святогірська. Вітання довгожителів рідного краю з ювілейними датами стало доброю традицією для народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави і депутатської фракції ПП «Наш край» Святогірської міської ради.

Сьогоднішня іменинниця народилася у 1929 році. Пережила голодомор, війну. У воєнний час копала окопи, чистила сніг, виконувала важку працю. Каже, що на всіх дахах будинків тоді було покриття з соломи. І в одну ніч її мама прибрала солому, коли прийшли німці. Окупанти підпалили солому, і всі будинки згоріли, а їх уцілів.

У 19 років вийшла заміж за військового, який дослужився до майора. Виростили з чоловіком сина. Але, як то кажуть, несповідимі шляхи Господні. Так вже склалася доля, що Раїса Олександрівна поховала сина і близько 20 років вдова. Онуки живуть у Харкові і нечасто відвідують бабусю, але допомагають у міру своїх можливостей. Підтримка сусідок і подруг надає сил, щоб жити далі. Зараз з нею проживає переселенка з окупованої території Катерина, яка допомагає по дому: піч розтопить, дрова нарубає, приготує поїсти, дістане води з колодязя і ліки подасть. І в день народження святково оформлений стіл, салати, гаряче і шампанське.

Від імені Олега Недави іменинницю привітав помічник народного депутата Олександр Карлов. Вручивши солодкі подарунки та квіти, він подякував Раїсі Олександрівні за активну життєву позицію і бадьорий дух. До привітань приєдналася голова депутатської фракції ПП «Наш край» у Святогірській міській раді Наталія Киркач:


- Старше покоління - це гордість і пошана для нашого краю. Ваша мудрість, життєвий досвід і внутрішній стрижень є для нас важливим прикладом. Хочемо у день народження вручити Вам корисні подарунки, які стануть у нагоді.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, в розмовах про минуле та сьогодення, в спогадах про події і людей. Старше покоління виростило нас, і наше завдання - підтримати їх, подякувати і показати, що вони потрібні нам завжди. Адже їм потрібно так мало - добре слово, щира посмішка і увага.

 

 

 


Comments are closed.