Політична партія «Наш край» на з’їзді висунула 5 вимог до кандидатів у Президенти

У неділю, 3 лютого, завершилося подання документів від кандидатів у Президенти України до Центральної виборчої комісії. Загалом взяти участь у цьогорічних виборах виявили бажання 89 осіб, з них 28 вже зареєстровано ЦВК. Ще 22 кандидатам відмовили. Це вже абсолютний рекорд за всі роки Незалежності України, проте сам процес реєстрації ще не завершено, тож зареєстрованих кандидатів буде ще більше.

Серйозний політичний процес у державі, яка воює, олігархи свідомо перетворили на цирк. Вже є і клоуни, і жонглери, і фокусники. А головне – є режисери-постановники цього дійства.

Партія «Наш край» не братимемо участі у цьому цирку і не ставатиме частиною масовки. ХX З’їзд партії ухвалив рішення не висувати кандидата у Президенти України.

Наша мета – Верховна Рада. Де ми всі наші ідеї втілимо у життя та не дамо владі знущатися над людьми.

Разом із тим, ми висуваємо 5 вимог до кандидатів, які беруть участь у Президентських перегонах. Партія «Наш край» вимагає дати відповідь на такі запитання:

  1. Як кандидати планують реалізувати реальні, а не паперові реформи у країні.

Зокрема, «Наш край» як партія мерів, партія місцевого самоврядування, що посіла третє місце на останніх місцевих виборах, яку представляє понад 3600 депутатів у радах різного рівня, вимагає від кандидатів завершити реальну децентралізацію. Права та повноваження мають бути передані громадам – за європейським прикладом. Реформа має бути прискорена, а новий устрій прописаний у Конституції України та законі про новий адміністративно-територіальний устрій. Загалом, усі реформи мають бути здійснені для людей, а не для чиновників та олігархів.

  1. Кандидати на посаду Головнокомандуючого мають дати чітку відповідь, яким чином вони планують завершити війну та домогтися миру в Україні. Це мають бути не банальні слова, а конкретні плани дій, які приведуть Україну до відновленню суверенітету.
  2. Не менш важливими є зовнішньополітичні пріоритети кандидатів. В які блоки, союзи та асоціації має входити Україна, щоб бути захищеною та процвітаючою? Куди прямувати нашій державі, щоб наші нащадки жили в достатку?
  3. Українці мають право почути від кандидатів про економічну стратегію держави. На чому спеціалізуватиметься вітчизняна економіка через 5, 15, 25 років? На кого навчатимуться українці, щоб бути конкурентоздатними?
  4. 5. Моральні якості гідні Глави держави. Партія вважає, що кандидати мають продемонструвати під час кампанії толерантність, взаємоповагу, відданість демократичним принципам і те, що для них інтереси України – вищі за особисті.

Comments are closed.