Партія «Наш край»: керівництво «Укрзалізниці» втрачає залишки здорового глузду, проїзд хочуть підвищити вдвічі, а вокзали – продати

У планах «Укрзалізниці» на 2019-2020 роки розпродавати державну власність та підвищувати тарифи на перевезення пасажирів.

Міністерство інфраструктури та «Укрзалізниці» уже не перший рік ведуть розмови про продаж залізничної інфраструктури у приватні руки. І ось вони зізналися, що планують реалізацію пілотного проекту «передачі у концесію» двох залізничних вокзалів.

У лютому вже запланована нарада «Укрзалізниці» з Європейським банком реконструкції і розвитку та представниками уряду на цю тему. У той же час, «Укрзалізниця» заявляє, що так звані «стейкхолдери» (зацікавлені сторони) – покупці вокзалів вже відомі, щоправда невідомо яких саме об’єктів.

За спиною в українців уже домовилися про передачу в приватні руки державної – народної власності.

Окрім розпродажу вокзалів «Укрзалізниця» планує черговий «весняний подарунок» українцям – підвищення вартості квитків на 25%. І взагалі, на думку горе-менеджерів «Укрзалізниці», єдиний шлях до беззбитковості кампанії – це підвищувати та підвищувати вартість перевезень. При цьому вони й не подумали, що українці просто не будуть мати за що їздити, й кількість перевезень впаде.

Партія «Наш край» закликає уряд та профільного міністра негайно припинити підготовку до розпродажу державного майна та звільнити горе-менеджерів «Укрзалізниці», які мріють про «економічно обґрунтовані тарифи» для пасажирів, а самі користуються службовими авто та літаками. Українцям вже вистачає величезних платних залів очікування у вокзалах через недостатню кількість безкоштовних місць очікування.

Comments are closed.