МЛИНЦІ ДЛЯ ГОСТЕЙ, НАРОДНІ ЗАБАВИ: У СВЯТОГІРСЬКУ ЗАКЛИКАЛИ ВЕСНУ

З ініціативи Святогірської міської ради та за підтримки Донецької обласної організації ПП «Наш край» у Святогірську пройшли народні гуляння, присвячені традиційному святу Масляної. Проводжали зиму весело і з запалом - з піснями, конкурсами і танцями під народні українські мотиви.

Біг у валянках, підняття гирі, перетягування каната, лазіння на стовп за подарунками, і битва мішками на шинах - кожен міг знайти забаву до душі і не тільки позмагатися, а й отримати гарні призи.

Місцеві творчі колективи порадували присутніх яскравими і талановитими виступами.

У святі взяв участь народний депутат України, голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олег Недава. Поспілкувавшись з людьми похилого віку під час чаювання, він побажав усім здоров'я і довгих років життя, подякував за виховання підростаючого покоління.

Для святогорців Олег Недава підготував сюрприз - конкурс «Краща теща». Місцеві господині напекли млинців, і, чиї кулінарні здібності оцінили чоловіки-учасники конкурсу на вищому рівні, та учасниця і виграла головний приз. Цього разу переможницею стала жителька Святогірська Олена Ковальова. У подарунок від нардепа вона отримала блюдо для млинців.

Під час гуляння кожен бажаючий міг покуштувати млинців зі сметанкою і згущеним молоком. Всього було роздано близько тисячі млинців для гостей свята. А зігрітися можна було ароматним чаєм з польової кухні.

Згідно давній традиції, в завершенні свята спалили символ Зими - Марену. Високо горіло полум'я опудала, а значить, зовсім скоро в містах та районах Донецької області настане довгоочікувана сонячна весна.

 

 


Comments are closed.