Улюблені фільми, теплі слова і гілочки мімози: народний депутат України Олег Недава привітав жінок зі святом весни

Квіти, солодощі і компліменти - це звичні подарунки жінкам до 8 Березня. Народний депутат України, голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олег Недава вирішив нестандартно привітати жінок Донбасу і подарував їм цілі чотири дні безкоштовних кінопереглядів у слов'янському кінотеатрі «Сапфір».

Такий подарунок запам'ятався не тільки милим дамам, а й їхнім родинам. Адже на кіноперегляди вони прийшли разом з дітьми і чоловіками. Маса позитивних емоцій, улюблені кінострічки і посмішки на обличчях - все це говорило про те, що сюрприз вдався на славу.

На великому екрані кінозалу демонструвалися фільми, які так люблять багато жінок - «MAMMA MIA», «Дівчата», «Диявол носить Prada», «Щоденник Бріджит Джонс».

Примітно, що навіть вранці 8 Березня у кінозалі був справжній аншлаг.

Ті жінки, які прийшли на перегляд фільму саме у святковий ранок, отримали додатковий сюрприз, який чекав кожну жінку по закінченню сеансу. В кінці кіноперегляду Олег Недава особисто привітав присутніх в залі жінок, побажав їм миру, щастя, добра і весни в душі. Потім народний депутат вручив ніжні гілочки мімози кожній жінці!

- Дорогі жінки! Низький уклін вам за те, що ви є. За те, що кожен наш день наповнюєте світлом і теплом. Ми, в свою чергу, готові завжди стати на ваш захист і бути надійною опорою і завжди йти попереду вас, правда, у тому напрямку, якому ви вкажете. Бажаю щастя, здоров'я і успіхів, - сказав у своєму привітанні Олег Недава.

Тисячі жінок, які живуть в північній частині Донецької області, будуть з теплом згадувати ті позитивні емоції, які подарував їм народний депутат і команда «Нашого краю».

У перерві між переглядами кінофільмів жінки спілкувалися, обмінювалися враженнями про фільм. А ще - із задоволенням фотографувалися. Ці фото з радісними жіночими усмішками і квітами будуть ще одним нагадуванням про прекрасне свято весни.

Перші весняні дні позаду. Ну, а жителі Донецької області, як завжди, будуть чекати нових добрих справ і приємних сюрпризів від команди партії «Наш край»! Давайте разом наповнювати наше життя добрими справами!


Comments are closed.