Голосно, людно, смачно! Олександрівська громада з розмахом відсвяткувала Масляну

У Прощену неділю 10 березня центральний парк Олександрівки став ареною грандіозного народного гуляння - жителі об'єднаної територіальної громади весело відзначали Масляну.

Подія проходила за підтримки і особистої участі народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави.

На свято також завітали керівники та представники міських і районних партійних організацій ПП «Наш край» Донецької області.

Як почесного гостя, Олега Недаву включили до складу журі. Це була не проста місія, так як на свято в Олександрівку всі села громади делегували тільки найкращих: рукодільниць і артистів, танцюристів і баляндрасників і силачів. Відкриваючи захід, Олег Недава привітав олександрівців із закінченням тижня Масляної і побажав їм від душі повеселитися. Атмосфера для цього, дійсно, була найкращою.

Конкурсна програма почалася відразу після урочистого параду учасників. Змагання проходили на декількох локаціях і відтворювали українські обряди та традиції. І оскільки це свято здавна відзначалося з жартами і веселощами, сміх у парку "Ювілейний" не замовкав ні на хвилину.

Додавали драйву і творчі колективи, які виконували зі сцени такі запальні пісні, що багато людей, не стримавшись, пускалися у танок. Непередаваний колорит випромінювали презентаційні намети, які були представлені з різних населених пунктів-команд.

Розкішні вбрання, вигадливі предмети побуту, запаморочливо смачні страви народної кухні - все це теж було частиною конкурсу. Найскладніше суддівській колегії довелося при оцінці кулінарної номінації, адже відмовитися від хлібосольних частувань олександрівських господинь було просто неможливо.

Церемонію нагородження переможців вела господиня свята - голова Олександрівської ОТГ Людмила Борисевич. Честь вручати грамоти та подарунки випала народному депутату України Олегу Недаві, який щиро зізнався, що Масляна в Олександрівці стала для нього незабутньою подією. Зі свого боку, олександрівці в знак доброї дружби і в подяку за системну допомогу громаді, подарували нардепу тематичний сувенір - майстерно зроблену композицію з млинців.

Апогеєм події став святковий весняний хоровод і традиційне спалення опудала. Саме в цей момент, немов підтверджуючи чудодійну силу древніх обрядів, з-за хмар вийшло сонце - весна прийшла. Разом з нею прийшли нові надії і нові сили для втілення їх у життя.

Донецька обласна організація політичної партії "Наш край" і її голова Олег Недава готові приєднати свої зусилля до реалізації планів Олександрівської ОТГ, щоб спільною працею зробити її зразком для наслідування.


Comments are closed.