Політична партія «Наш край»: більшість кандидатів у Президенти провалили тест на популізм

Нинішні вибори Президента України стали рекордними за кількістю популістів, які захотіли в президентське крісло. Бажаючі пробратися в крісло Президента обіцяють все що завгодно, тільки б сподобатися виборцям. Цим вони відволікають громадян від реальних проблем та їхнього фахового обговорення.

Програми більшості кандидатів у Президенти наповнені політичними гаслами, пустими обіцянками та маніпуляціями.

Майже ніхто не переймається розвитком економіки, посиленням соціального захисту, продовженням успішної реформ децентралізації. Обіцянки кандидатів-популістів завжди виходять за межі президентських повноважень. Вони обіцяють «прозорий ринок землі», але не дають конкретних рішень як це зроблять. Вони обіцяють знизити ціну на газ в 2 та в 4 рази, але не дають економічного обґрунтування цієї обіцянки та не пояснюють як це може зробити Глава держави, не маючи відповідних повноважень. Популісти обіцяють принести мир, але не кажуть на яких умовах.

Єдина програма кандидата в Президенти, яка побудована на реальних пропозиціях — це програма діючого Президента Петра Порошенка! Він пропонує зовнішньо політичні та економічні пріоритети, які побудовані на обґрунтованих фактах та показниках. Тези його програми найбільше відповідають політичним координатам партії «Наш край». Петро Порошенко повністю підтримує продовження децентралізації, боротьбу із корупцією, зростання зарплат, інвестиції в інфраструктуру та соціальну сферу, розвиток промисловості та посилення експорту продукцію замість сировини. Ми закликаємо Петра Порошенка також провести ефективну реформу ринку землі, щоб вона належала виключно українським фермерам, посилити медичний захист найбільш незахищених українців, а також запровадити для наших дітей освіту, яка відповідатиме викликам майбутнього, а не минулого!

Партія «Наш край» виступає проти зазіхань популістів на президентську посаду! Партія закликає кандидатів обговорювати реальні потреби держави та українців, а не обіцяти неможливе. Сьогодні державі потрібен Президент із реальними досягненнями, а не з нереальними обіцянками.

Comments are closed.