НЕ СТАРІЮТЬ ДУШЕЮ ВЕТЕРАНИ: У СВЯТОГІРСЬКОМУ ГОСПІТАЛІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

9 травня, в рамках святкування Дня перемоги над нацизмом, в Святогірському госпіталі для ветеранів Великої Вітчизняної війни пройшов тематичний концерт. Допомогу в організації урочистого заходу надала Донецька обласна організація політичної партії "Наш край".

Героями цього свята були ветерани, які проходять курси реабілітації в Святогірському госпіталі для ветеранів війни. Поринути в далеку, але славну молодість в цей день їм допоміг хор ветеранів зі Слов'янська .

 Фронтові і післявоєнні пісні, уривки з поетичних поем, присвячені воїнам-переможцям, вірші - все це відгукувалося в серцях слухачів, створюючи в залі особливу зворушливу атмосферу. Аудиторія щиро реагувала на підготовлений артистами концерт. Під військові пісні - ветерани витирали сльози, згадуючи всі тяготи війни, деякі з них - підспівували хором; пісні-реквієми, присвячені загиблим бійцям - зустрічали стоячи.

Свої юні голоси влили в загальну програму і активісти молодіжного крила ПП "Наш край", вони підготували для концерту кілька вокальних номерів та заслужили у залу свою частку оплесків.

Від імені народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави і команди політичної партії "Наш край" ветеранів привітала помічник нардепа Вікторія Набокова, побажавши їм здоров'я, благополуччя та довгих років життя. Після завершення концертної частини програми, ветеранів запросили на святковий обід, в організації якого допомогли представники ПП "Наш край".


Comments are closed.