Олег Недава зайнявся вирішенням питання слов’янської Венеції

Зовсім недавно погода щедро нагородила землі Донецької області дощами. Ну як нагородила ... Через сильні зливи постраждали овочеві культури, посіви картоплі та зелені. Але у жителів вулиці Ізюмська подвійна проблема: крім городніх турбот, вони просто не можуть вийти з дому, адже у дворі і за його межами як у справжній Венеції. Як каже місцева жителька Лариса Лисенко: «Сезон дощів - це величезні клопоти, адже придорожня зливова канава замулена і вода тече туди, куди їй до вподоби, а саме - у двори жителів.

З проханням вирішити цю проблему Лариса Миколаївна звернулася до народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олегу Недаві. Правда за цим зверненням слідувало й інше - місцевий Дон Кіхот - Олександр Кравченко, який проживає по вул. Ізюмська, 60, надумав вирішити проблему не цивілізаційним шляхом. Чоловік біля свого будинку побудував барикаду з гілок, дитячих книжок, скляних банок для консервації, старих килимів, шафи, жерстяних банок для фарби і навіть побутового сміття. За словами місцевого жителя: перекривши дорогу, люди почнуть обурюватися, проїзд для автомобілів до найближчого цеху буде закритий і місцева влада нарешті зробить якісь заходи (жителі неодноразово зверталися до представників міської ради з приводу вирішення питання стосовно зливової канави).

Після приїзду поліції, помічників народного депутата України Олега Недави і громадськості, Олександра Кравченко не було вдома. Недовго думаючи, присутні прийняли рішення самостійно розібрати барикаду, яка перетворилася на справжнє стихійне звалище. Дорослим на допомогу прийшли діти. Згуртованою командою за півгодини сміття було ліквідовано.

Далі конструктивний діалог. Оглянувши саморобні ділянки зливової канави, оцінивши жахливий стан зарослої і розмитої канави (вул. Ізюмська - вул. Демократична), було прийнято рішення - канаву потрібно не просто очистити від піску та мулу, а необхідно створити інженерно-технічний проект з водовідведення стічних вод з вул. Ізюмська.

Люди вже зневірилися постійно звертатися до міського голови Вадима Ляха і відповідні інстанції для вирішення важливої ​​проблеми. Звичайно, вул. Ізюмська - це далеко не центр міста, але на такі актуальні питання влада не має права закривати очі. Навряд чи комусь із чиновників захотілося б жити в такій «Венеції».

Народний депутат України Олег Недава ініціює звернення до міського голови Вадима Ляха з вимогою знайти рішення ситуації, що склалася, а також запевняє жителів, що не залишить їх наодинці з нескінченною проблемою.


Comments are closed.