МОЛОДІЖНЕ КРИЛО ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» ПОДАРУВАЛО ПІРАТСЬКИЙ КВЕСТ ДІТЯМ МИКОЛАЇВКИ

Другий рік поспіль з ініціативи молодіжного крила партії «Наш край» для дітей Миколаївки проходять безкоштовні покази улюблених мультфільмів під відкритим небом. Розмістившись на території дворових майданчиків, діти спілкуються один з одним, заводять нові знайомства, насолоджуються переглядом мультиків і з користю проводять час - такі заходи відмінна альтернатива спілкуванню в Інтернеті.

Перед тим як організувати черговий мультсеанс, активісти опитують дітей, який би мультфільм вони хотіли побачити на великому екрані в наступний раз. Під час чергового опитування маленькі жителі запропонували організувати для них свято з конкурсами та іграми.

Квест «В пошуках скарбів» - саме такий захід для дітей з Миколаївки провели представники Слов'янського і Миколаївського молодіжного крила партії «Наш край». Разом з молоддю юні пірати співали, танцювали, відгадували ребуси, прокладали потрібний маршрут за допомогою казкової карти, долали складні перешкоди і збирали фішки, щоб знайти таємничий скарб.

Коли дітвора знайшла скарби їх очікував приз - приємні призенти і перегляд мультфільму «Як приборкати дракона».

Щастю дітей не було меж. Навіть після завершення квесту і мультсеанса, учасники продовжували танцювати і веселитися. Головне, про що попросили діти - це продовжити добру традицію і провести ще багато розважальних заходів під час літніх канікул. Немає сумнівів, що це прохання молодіжне крило партії «Наш край» з радістю виконає.

 

 


Comments are closed.