ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конференції Донецької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

Відповідно до частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України  Донецька обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 21 вересня 2020 року о 12 год. 00 хв. за адресою: 84122, Донецька область, місто Слов’янськ, вул. Торська, б. 14А  відбудеться конференція Донецької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів в депутати місцевих рад усіх рівнів, а також кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, що призначені 25 жовтня 2020 року.

До уваги представників засобів масової інформації:

  • акредитованими можуть бути штатні працівники друкованих та електронних засобів масової інформації, які, відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мовлення.
  • Акредитація працівника засобу масової інформації здійснюється безоплатно на підставі подання засобу масової інформації.
  • У поданні засобу масової інформації зазначаються його повне найменування, дата і номер реєстрації, адреса, адреса електронної пошти (за наявності), номер засобу зв'язку, прізвище, ім'я та по батькові журналіста, працівника засобу масової інформації щодо якого вноситься подання.

За наявності додаткових питань щодо акредитації просимо звертатися за телефоном: +38 (067)408-96-55

 

 

 

 

Комментарии закрыты.