«Наш край» в Святогорську здійснив дитячі мрії

29 липня в Святогорську біля будівлі міської ради під патронатом народного депутата України Олега Недава і за підтримки політичної партії «Наш край» відбулося свято День міста Святогорська «Найкраще місто на Землі».


На час заходу була запланована робота творчих майданчиків: маленькі художники розкривали таланти в майстернях членів національної спілки художників України Сергія Сметанкина і Олександра Рогова; хлопчаки з цікавістю розглядали колекцію різьблених скульптур від музею Святогірського державного історично-архітектурного заповідника; малюки розмальовували пряники разом з майстрами кондитерської фабрики «Валенсія».

У святі взяли участь не тільки жителі Святогорська, але і Маяцкого, Долинського, Хрестищенского сільської ради. Вперше був проведений ярмарок вареників, на якій гості свята могли вдосталь насититися домашнім блюдом за символічну ціну.

Господині з с. Хрестище розповіли, що вареники готують часто і по-особливому рецепту, який передається з покоління в покоління. Секретами ділитися не стали, але похвалилися, що для їхніх онуків вареники - цілком святкове блюдо.

У старті акції «Долоні бажань» взяв участь народний депутат Олег Недава. Разом з дружиною і маленькими учасниками флешмобу, Олег Анатолійович загадав найпотаємніше бажання:

- Я мрію про світ. Щоб кожна дитина могла жити в мирній країні. Ми дорослі будемо робити все для того, щоб ця мрія здійснилася. А ще я дуже хочу, щоб Святогірськ знову став тієїкультурного святинею, яка буде приймати гостей і паломників не тільки з України, а й з усього світу.

Після того, як хлопці розповіли про свої бажання, у них була унікальна можливість - зробити Селфі з народним депутатом.

А в цей час хлопців чекало ще багато сюрпризів - безкоштовний попкорн, повітряні кулі та пазли від ПП «Наш край». Для батьків також знайшлося заняття: вони з цікавістю розглядали новий випуск інформаційного бюлетеня Донецької обласної організації «Наш край». Особливу увагу приділили спецвипуску газети «Наш край. Святогірськ ».
Після виступу творчих колективів, дівчата з Святогірського дитячого садка «Ластівка» показали справжнє дефіле з колясками і ляльками. Чарівні малятка підкорили серця присутніх і отримали приємні подарунки від нардепа і ПП «Наш край».

- Нам дуже сподобалося свято! Стільки яскравих емоцій і незабутніх вражень! Синові сподобалися вареники, пазли, танці і Селфі з нардепом. По секрету він сказав мені, що сьогодні як ніби його другий День народження. Так тут весело і радісно. Величезне спасибі ПП «Наш край» і Олегу Недава за те, що не забувають про наших дітей і дарують такі яскраві свята, - поділилася враженнями мешканка Святогорська Аделіна Цвєткова.

Радість в очах дітей, дзвінкий сміх малечі, вдячні відгуки дорослих, море повітряних куль і подарунків, все це говорило про те, що свято дитячих бажань вийшов на славу!

 


Comments are closed.