У Слов’янську народний депутат України Олег Недава і ПП «Наш край» здійснили дитячі мрії

Масштабно і феєрично 9 вересня відбувся День міста Слов'янська.
Під патронатом народного депутата України, члена політради ПП «Наш край» Олега Недави і ПП «Наш край» по вул. Університетська була організована «Жива вулиця» під назвою «Місто дитячих мрій».
Для дітей працювало 16 різних, цікавих, творчих і неймовірно захоплюючих майстер-класів. Дітлахи разом з майстрами виготовляли квіти з цукерок, фігури з повітряних куль і конструкторів, чашки бажань, ляльки з паперових стрічок, пам'ятні значки; вчилися гончарній майстерності і самостійно виготовляли свистульки на справжньому гончарному колі; розписували звірів і птахів із солоного тіста, а також прикрашали пряники за власним дизайном.
Молодь могла ознайомитися з навчальними закладами міста та зробити свій вибір, стосовно майбутньої професії. Слов'янський хіміко-механічний технікум, Слов'янський технікум залізничного транспорту, Слов'янський професійний ліцей залізничного транспорту, Донбаський державний педагогічний університет представили презентації про професії, яким навчають і розповіли, чому варто вибрати саме їх навчальний заклад. Олег Недава приділив увагу кожному і зазначив, що обов'язково буде підтримувати творчу, ініціативну молодь - потенціал і майбутнє Донбасу.
Справжній сюрприз чекав малюків - поява величезних ляльок-велетнів із популярних мультфільмів. До дітей прийшли герої «Смішариків» і «Фіксиків», Маша і Ведмідь та інші яскраві персонажі. Кожен міг зробити пам'ятне фото зі своєю улюбленою мультяшкою. У рамках акції «Різнокольорові долоньки - щастя дитячого трошки» діти загадували найзаповітніші бажання і розміщували їх на великому плакаті. Олег Недава приєднався до дітей і написав своє побажання на «долонці бажань». Олег Анатолійович сказав, що хоче вже онуків, таких же милих і талановитих як дітлахи, які прийшли на свято.
Вся площа рясніла біло-синіми фарбами від повітряних куль ПП «Наш край», з якими радісно гуляли на святі міста діти.
Під час урочистої промови на головній сцені міста Олег Недава вручив подарунковий сертифікат на щомісячну стипендію вихованці зразкового театру пісні «Феєрверк» Анастасії Лоскутовій і сертифікат на придбання радіомікрофонів керівнику творчого колективу Олені Резник.
Гучні овації лунали на адресу народного депутата і ПП «Наш край» від жителів і гостей свята.

 


Comments are closed.