Тетянівка і Райгородок відзначили Дні села разом з народним депутатом України Олегом Недавою та ПП «Наш край»

9 вересня відзначали Дні села два населених пункти - Тетянівка і Райгородок.

Яскраві виступи творчих колективів села Тетянівки і міста Святогірська, смачний куліш для всіх гостей, повітряні кулі від ПП «Наш край», конкурси, казкові вистави - все це стало приємним подарунком для жителів села, у яких, нарешті, за сприянням ініціативної групи Тетянівки з'явилася справжня сцена, і свят у тетянівців буде тепер ще більше!

Привітати жителів села зі святом приїхав народний депутат України, член політради ПП "Наш край" Олег Недава.

Після урочистої промови нардепа тетянівці подякували йому за приємний подарунок - спортивний майданчик і запросили покуштувати смачний куліш. Тепла і дружня атмосфера панувала весь святковий вечір.

Райгородців в День селища чекав сюрприз, приготований до фіналу свята, ексклюзивний подарунок народного депутата Олега Недави – чарівне фаєр-шоу, майстерно виконане запрошеними артистами.

У той час, коли діти танцювали під запальну музику, дивилися концертну програму, грали, отримували повітряні кулі від ПП "Наш край", дорослі з інтересом розглядали інформаційні бюлетені політичної партії.

Радісно, що жителі і гості свята висловлювали свою думку про роботу політичної сили, ділилися пропозиціями і охоче просили додаткові газети для своїх знайомих.

По закінченню свята Олег Недава запевнив, що обов'язково буде підтримувати райгородців і тетянівців у всіх ініціативах та проектах, спрямованих на розвиток і процвітання рідного краю.


Comments are closed.