Маленькі жителі Родинського отримали чудовий подарунок від народного депутата України Олега Недава, ПП «Наш край» і Сергія Андрійченко

10 вересня в м. Родинське пройшло грандіозне свято, присвячене відкриттю нового дитячого майданчика, встановленого з ініціативи народного депутата України Олега Недави, підтримки політичної партії «Наш край» і депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченко.

Символічну червону стрічку під дощ з золотого конфетті перерізали в.о. голови Родинського міської ради Катерина Андрійченко, представник Покровської міської організації ПП «Наш край» Олена Мордвинова і голова депутатської групи «Наш край» Родинської міської ради Світлана Клачко.

Після офіційного відкриття для дітей була організована розважальна програма з ляльками-велетнями, конкурсами, іграми, призами та подарунками, підготовлена ​​професійними аніматорами.

На думку місцевих жителів, такий чудовий подарунок буде не один рік радувати малюків Родинського.

В черговий раз Олег Недава, політична партія «Наш край» і Сергій Андрійченко довели, що турбота про дітей є пріоритетним напрямком в їх роботі.


Comments are closed.