Народний депутат України Олег Недава і політична партія “Наш край” привітали освітян Черкаської ОТГ зі святом!

У Будинку культури Черкаської ОТГ відбувся урочистий захід, присвячений Дню робітників освіти.

Від імені народного депутата України Олега Недави та Донецької обласної партійної організації ПП "Наш край" освітян привітала помічник нардепа Вікторія Набокова:

- Професія вчителя – це покликання душі і серця, здатність віддавати себе іншим без залишку. Саме ви формуєте освічену, духовну, розвинену молодь, яка завтра буде визначати долю нашого краю, нашої країни. Особливі слова вдячності й шани педагогам-ветеранам. На вас завжди будуть рівнятися молоді педагоги, Ви є взірцем в усьому. Дякуємо вам за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання молоді в дусі любові до рідного краю, до України та до людини, як найбільшої цінності. Бажаю вам гарних учнів, однодумців батьків, а також належної поваги з боку держави! Кожен педагог після свята отримає подарунок від Олега Недави та політичної партії "Наш край".

До привітань приєднався секретар Черкаської ОТГ Олексій Кривоконь, котрий у своїй промові подякував Олегу Недаві за участь у реалізації на території ОТГ двох проектів: будівництво нової котельні та капітальний ремонт даху школи №1. Секретар відзначив, що нардеп завжди відгукується на прохання про допомогу і підтримує молодь та освітян.

Пісні про вчителів, вірші, танцювальні номери, нагородження кращих педагогів подарували море гарних емоцій та посмішок.

Після святкового заходу начальник відділу освіти Черкаської ОТГ Ірина Литвинова розповіла нам про досягнення створеної ОТГ у сфері освіти:

- Черкаська ОТГ налічує 6 шкіл, 6 дитячих садочків і 1 навчально-виховний комплекс. 124 педагоги виховують та навчають дітей. Після того як населені пункти об’єдналися, ми самостійно змогли розпоряджатися бюджетом. Вчора до нас надійшло 4 «кабінета інформатики» та 1 «лінгофонний кабінет». Ми змогли докупити підручники для навчання та підтримати талановитих учнів, які беруть участь у Всеукраїнських конкурсах. Наразі проходить ремонт в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст., яка стане опорною школою. Можна впевнено сказати, що децентралізація позитивно вплинула на розвиток Черкаської ОТГ.


Комментарии закрыты.