Олександрівська школа мистецтв відзначила 50-річний ювілей

У смт. Олександрівці відбувся урочистий захід, присвячений ювілею Олександрівської школи мистецтв. У жовтні цього року навчальний заклад відзначив півстолітній ювілей. Наразі у школі навчається 125 учнів. Кожного дня 13 педагогів виховують та передають свої знання талантам Олександрівського району.

Чимало шановних та почесних гостей завітали на свято.

Вітання та подарунок від народного депутата України Олега Недави передала його помічник Вікторія Набокова:

- Щиро вітаю присутніх з нагоди 50-ої річниці від дня заснування вашого навчального закладу! Дорогі педагоги, своєю відданою працею ви забезпечуєте спадкоємність українських традицій, зберігаєте безцінні скарби культурної спадщини народу, виявляєте та виховуєте молоді таланти, розвиваєте творчий потенціал нашого краю. Для того, щоб нові зірки спалахували та яскраво сяяли на мистецькому небосхилі даруємо Олександрівській школі мистецтв комплект аудіотехніки.

Нехай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе діти, викладачі та батьки! Нехай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній.

Від ПП “Наш край” привітав викладачів та учнів школи мистецтв заступник голови Олександрівської ради, депутат від ПП “Наш край”Василь Лук’янчиков, який зазначив, що багато випускників цього навчального закладу прославляють Олександрівщину за її межами, завдяки своїм талантам. А “Наш край” завжди буде підтримувати талановиту молодь, адже саме вони — надія, гордість та майбутнє України!

Ювілей відвідали учні, батьки, викладачі школи, завітали й гості - випускники різних років, які вже працюють у музичних та мистецьких навчальних закладах не тільки Донецького краю, а й по всій Україні.

Виступи викладачів, учнів та випускників Олександрівської школи мистецтв зачарували присутніх душевністю та майстерністю. Надзвичайно приємними були відеопривітання від випускників навчального закладу із Харкова, Києва і навіть із Литви, Австрії та Польщі.

Особливі слова подяки у цей день звучали на честь директора школи мистецтв Людмили Бобровської та викладачів: Дмитра Малого, Ірини Кабаченко, Ганни Василевич, Ольги Ярошенко, Наталії Корнілової та інших.

Олександрівський селищний голова , член ПП “Наш край” Людмила Борисевич подякувала робітникам навчального закладу за щоденну кропітку працю, професіоналізм та величезну творчу енергію. Після промови селищний голова вручила подарунки та квіти викладачам та вихованцям Олександрівської школи мистецтв.


 

Комментарии закрыты.