За ініціативою ПП «Наш край» у Святогірську створено Експертний комітет зі Стратегічного планування міста

Святогірська депутатська фракція ПП «Наш край» під час сесійних засідань, роботи в комісіях постійно наголошує на актуальності залучення туристів та додаткових інвестицій, розробці туристичних маршрутів та оновлення і осучаснення вигляду рідного міста.
Саме тому з ініціативи депутатської фракції ПП «Наш край» при Святогірській міській раді було створено Експертний комітет зі Стратегічного планування міста. Означена проблема дуже важлива для забезпечення ефективної життєдіяльності міста, адже завдяки цій роботі буде розроблено стратегічний план Святогірська, вирішено проблеми місцевого економічного розвитку.
6 грудня у Святогірську відбулося перше засідання Експертного комітету. До роботи долучились представники різних груп громади: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, експертів-фахівців, депутатського корпусу. Одразу були обрані вагомі та складні питання: будівництво нового мосту, залучення спеціалістів готельного бізнесу та ЖКГ, розвиток Святогірського державного історико-архітектурного заповідника. Кожен учасник мав нагоду не тільки проаналізувати ці проблеми в розрізі сьогодення, а й уявити їх модифікацію у майбутньому.
Голова фракції ПП «Наш край» Святогірської міської ради Наталія Киркач зазначила:
- Представники міської ради та підприємці відчувають свою відповідальність за майбутнє Святогірська. Вони готові й надалі присвячувати час і ресурси досягненню такого майбутнього, яке вони разом окреслять у Стратегії. Зі свого боку, депутатська фракція ПП «Наш край» міста Святогірська пропонує відновити курортно-санаторну базу, яка була містоутворюючою.

Під час засідання усі присутні отримали анкети для визначення найболючіших проблем. Завдяки моніторингу результатів опитування, на наступному засіданні Експертного комітету будуть виділені основні стратегічні напрямки розвитку міста з економічним обґрунтуванням, враховуючи погляд експертів Донбаського державного педагогічного університету.
Представники ПП «Наш край» впевнені, що завдяки спільним зусиллям, конструктивній роботі та плідній співпраці між різними активними групами місто Святогірськ стане справжньою мрією для туристів та комфортним для проживання.

 

 

 


Комментарии закрыты.