Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!

Ось і завершується низка зимових свят. Погода у цьому році щедро нагородила нас снігом та сприятливими умовами для відпочинку. Місцеві партійні організації ПП «Наш край» разом із жителями Донецької області проводжають зиму та вже готові зустрічати весну.
На території дитячого оздоровчого центру «Дружба» Великоновосілківського району за підтримки районної партійної організації ПП «Наш край» відбулося свято Колодія - старослов’янське свято на честь весняного Сонця, коріння якого сягає доби Трипільської культури. Історія цього свята надзвичайно цікава. Дівчата дарували своєму хлопцеві сонячну ознаку Колодія – маленьку вербову колодочку з навкісними хрестиками, оперезану стрічечкою.
Навчитись виготовляти «Колодочку» та ляльку-мотанку усі бажаючі мали змогу, завітавши до музею, де проходили майстер-класи, які підготували любительське творче об’єднання «Натхнення» та працівники Меморіального музею-садиби В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа.
На свято завітав і сам Колодій на возі, привітав усіх присутніх з весною, та підпалив опудало кострубатого діда. Гості тим часом безкоштовно пригощались смаколиками та чаєм, співали веснянки, танцювали, грали у народні ігри, а фіналом став танцювальний майстер-клас від Народного театру народної пісні «Україночка».
Усі учасники свята отримали солодкі подарунки від голови Великоновосілківської районної ради Сергія Кирилова та Великоновосілківської районної партійної організації політичної партії «Наш край».

 

 


Комментарии закрыты.