Здоров’я жителів рідного краю – понад усе!

У квітні 75-річний ювілей відзначив депутат Миколаївської міської ради від ПП «Наш край», головний лікар КЛПЗ «Слов’янська центральна районна лікарня» Іван Ярчук.

За час його роботи на посаді керівника було багато досягнень: відкрито 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у Слов’янському районі, відкритий комунальний амбулаторно-поліклінічний заклад «Слов’янська районна наркологічна амбулаторія», відділення ЗПСМ при поліклініці КЛПЗ «Слов’янська ЦРЛ» та в Райгородоцькій дільничній лікарні, проведено значну роботу щодо впровадження стратегії DOTS у лікуванні туберкульозу. Поліпшилися показники діяльності ЛПЗ Слов’янського району: не допущено жодного випадку материнської смертності, малюкова смертність нижче за середньообласний показник, покращилась якість диспансерізації населення, показник першого виходу на інвалідність не перебільшує середньорайонний. За сумлінну працю лікар нагороджений численними грамотами та подяками, серед яких відзнака Президента України та посвідчення «Почесний житель Слов’янського району».

Іван Петрович - депутат міської ради декількох скликань. Разом із депутатами Миколаївської міської ради від ПП «Наш край» Іван Ярчук відстоює принципово важливі питання, направлені на покращення життя та умов медицини жителів рідного краю. Виконано ряд передвиборчих наказів жителів громади: покращено медичне обслуговування сільського населення (жителі Піскунівки та Стародубівки мають змогу отримувати медичні послуги у КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Миколаївки), вирішено ряд питань щодо зовнішнього освітлення цих сіл. Якщо раніше автобус маршрутом «Слов’янськ – Миколаївка – Стародубівка – Піскунівка» виходив у рейс двічі на день, депутати від ПП «Наш край» провели кропітку роботу та ініціювали збільшення виїздів до трьох разів. Систематично проводяться консультації щодо оформлення документів на субсидії. За ініціативою Івана Петровича практикується виїзна амбулаторія лікарів КЛПЗ «Слов’янська ЦРЛ» у сільську місцевість. Мета депутатів «Нашого краю» - вирішити проблеми з транспортом та зробити послугу постійною.

Не зважаючи на те, що Іван Петрович є депутатом виборчого округу № 25, жителі виборчого округу № 1 висловили бажання взяти їх під опіку. Тому він має свій та додатковий округ. Така взаємодія депутата і населення є результатом щоденної праці, направленої на процвітання рідного краю.

Донецька обласна організація ПП "Наш край" щиро вітає Івана Ярчука з ювілеєм. Ми пишаємось тим, що поряд з нами, пліч-о-пліч працює справжній професіонал, який ставить потреби земляків понад усе.

 

 


Комментарии закрыты.