СЛОВ’ЯНСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ВІДЗНАЧИВ 80-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

У всього є свої витоки і свій початок. 7 червня 80-річний ювілей відзначив Слов’янський коледж транспортної інфраструктури. Знаково для проведення святкового заходу було обрано Центр культури та навколишнього середовища (колишній БК залізничників). Привітати ветеранів праці, педагогів, випускників та студентів прийшли друзі навчального закладу та почесні гості.
Багато випробувань випало на долю коледжу, але, не зважаючи ні на що, двері навчального закладу завжди були відкриті для нових студентів, які прагнули пізнати всі тонкощі професії працівника залізничного транспорту. За вісімдесят років із СлКТІ вийшло багато кваліфікованих спеціалістів.
Усіх присутніх з ювілеєм від народного депутата України Олега Недави та ПП «Наш край» привітала помічник нардепа Вікторія Набокова:
- Вітаю з ювілеєм! Повертаючись на 80 років назад, оцінюючи пройдений шлях, хочу сказати, що вам вдалося створити гідний, затребуваний навчальний заклад з добрими та славними традиціями. Бажаю творчих успіхів, мудрості, терпіння, постійно підвищувати якість підготовки студентів для того, щоб кожен ваш випускник з гордістю сказав: «Так, моя мрія здійснилась, я став справжнім спеціалістом».
Також від Олега Недави був вручений великий торт та Подяка педагогічному колективу, а від ПП «Наш край» - символічний годинник.
Відрадно, що керує навчальним закладом людина з активною життєвою позицією, справжній професіонал, член ПП «Наш край» Юрій Жиров. Директор побажав наснаги студентам та викладачам, процвітання коледжу та миру в Україні.
Найкращі викладачі та студенти були нагороджені грамотами від Донецької залізниці, регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» та Лиманської дорожньої профспілкової організації.
Творчі колективи міста подарували присутнім яскраві виступи. Бурні оплески звучали протягом усього свята, адже Слов’янський коледж транспортної інфраструктури – справжня гордість міста.

Комментарии закрыты.